WakeApp
Menu

Przyjazny monitor pozycji

SeoStation

Solidny monitor pozycji stron w wyszukiwarce Google.

Monitorowanie pozycji stron stało się obowiązkiem każdego biznesu internetowego. Coraz częściej po profesjonalne narzędzia sięgają także właściciele mniejszych stron, blogerzy, hobbyści i inni.

SeoStation powstał z myślą o osobach, które na co dzień potrzebują informacji o pozycjach stron w wyszukiwarkach i pragną by to zajęcie było jak najbardziej efektywne, bezpieczne, a zarazem przyjemne.

Nasz system gromadzi informacje o pozycjach oraz o wielu innych wskaźnikach, które pozwalają poprawić miejsce stron w rankingach wyszukiwarek. Dane prezentowane są w czytelnych tabelach i na przejrzystych wykresach.

SeoStation wyróżnia wygoda użytkowania w pracy związanej z analizą pozycji stron i innych efektów pozycjonowania. Serwis posiada moduł zarządzania klientami oraz automatycznego rozliczania kosztów pozycjonowania. Zarówno profesjonaliści, agencje SEO, jak i właściciele stron doceniają użyteczność i możliwości systemu.

Narzędzie ma kilkanaście tysięcy użytkowników. W styczniu 2017 wprowadziliśmy nową, trzecią już wersję naszego monitora.

Więcej znajdziesz na stronie SeoStation.

Screeny narzędzia: